PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99107}
6,9 39 227
ocen
6,9 10 1 39227
5,5 10
ocen krytyków
Revolver
powrót do forum filmu Revolver

Dziwne to troche, gdy widze, ze taki gniot jak kapitan phillips ma ocene 7.9, a ten wprost genialny
film ma 7.0. Niektore produkcje dostana ocenę chyba tylko za nazwiska jakie w nim graja..

Jak dla mnie bardzo dobra rola Stathama ( wow, pierwszy raz sie z nikim nie napier***) jak widac
moze i zagrac poważną role na przyzwoitym poziomie.

Genialny Ray Liotta. Jak na moje to jest rola na Oscara. Po prostu geniusz, nic wiecej.

pogromcaaa

dlatego że c.ph jest mainstreamowy (co nie oznacza, że jest gniotem), wydaje mi się że revolver nie. osobiście gdybym oglądała sama to wyłączyłabym w połowie, jest po prostu trudniejszy w odbiorze.
co do ról to masz rację, obsada jest genialna i aktorzy są po prostu rewelacyjni. przy nich hanks wypada dziwnie blado, zresztą nominacja dla niego w tym roku to pomyłka

yellowcat

"przy nich hanks wypada dziwnie blado" - szczególnie w ostatniej scenie w Kapitanie Philips'ie pokazał jakim jest słabym aktorem. Chciałbym zobaczyć drugiego takiego aktora który zagrałby tak dobrze jak on tą ostatnią scenę.

ocenił(a) film na 9
pogromcaaa

Co jest złego z Kapitanem Philpsem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones