PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99107}
6,9 39 227
ocen
6,9 10 1 39227
5,5 10
ocen krytyków
Revolver
powrót do forum filmu Revolver

Byłem na nim w Londynie.Szczerze?Były kapitalne sceny i mogłem poczuć klimat jak w przekręcie czy porachunkach,ale całość filmu to jakas pomyłka.Uwielbiam Gay'a,ale najprościej naświecie przedobrzył!!!Najbardziej irytująca scena filmu,to jak główny bohater mówi do siebie w windzie.Robi to z pół godziny i masz tego kompletnie dość.Może jestem mało kumaty,ale nie zrozumiałem tego filmu.Każdy miał tam chyba schizofrenię,lecz wcale nie mam zamiaru oglądać go drugi raz,żeby rozwiać wątpliwości.Świetni aktorzy,super efekty specjalne,np ten z wypadkiem samochodowym,ale cały film jest bez sensu!!!!Dziwnie jest o nim pisać,bo dwa pierwsze filmy tego gościa to moje ulubione dzieła,ale ten naprawdę pozostawia niedosyy i nawet dziwne uczucie niesmaku.Jeśli miałbym oceniać,to daje 6/10.Idzcie do kina z szacunku dla porachunków i przekrętu,bo może jeśli zrozumiecie ten film,będzie on dla was prawdziwym dziełem sztuki.Mój kumplel,większość kina i ja,należymy do tych,którzy siedzieli po seansie,spoglądali na siebie pytając,, no i co''???Spoiro osób wyszło z kina przed końcem,po tym ,,fantastycznym'' wrzaskliwym monologu w windzie.Pierwsza część w dawnym stylu,druga po prostu daleko przedobrzona.Pozdrawiam was

ocenił(a) film na 6
brad_pitt

Jakbym czytal siebie normalnie... Wyraziles moje mysli co do joty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones